En Hızlı Dns 2019 Türk Telekom

1 dakikada okuyabilirsiniz.

Türk Telekom hızlı dns ayarları, Türk Telekom internet hızını arttırma ve Türk Telekom güncel dns adresleri. Eğer Türk Telekom internet aboneliğine sahip kullanıcıysanız internete bağlanma sorunu yaşıyorsanız DNS sorunundan kaynaklı olabilir. .

İnternet hızınızı artırmak için Türk Telekom alt yapısını kullanarak hızını arttırabilirsiniz. Hız problemi yaşayanlar özellikle DNS ayarlarından kaynaklı olarak karşılaşabilmektedirler. Hızlı bir şekilde internet kullanacak olan kişilerde Türk Telekom DNS ayarlarını ayarlayabilirler

DNS ayarlarınız doğru çalışmıyor ve sürekli kopan internet sorunları ile karşılaşıyorsanız güncel olarak dns adresi değiştirmenizin faydası olacaktır.

Hız problemi yaşayan aboneler için DNS ayarları önemli, Türk Telekom DNS adreslerini bilgisayarınıza veya telefonunuzda girdikten sonra modemi yeniden başlatmak çok iyi olacaktır. Aşağıda Türk Telekom Güncel Dns Adreslerini paylaştık. Eğer dns Adresi nasıl değiştirileceğini bilmiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz kısa linklere tıklayarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom DNS Adresleri

195.175.39.49
195.175.39.50

Windows 7 DNS Ayarları
Windows 8 DNS Ayarları
Windows 10 DNS Ayarları
iPad’de ve iPhone DNS Değiştirme
Android DNS Değiştirme

Hızlı ve sınırsız interneler dileriz. Türk Telekom Hızlı DNS 2019

  • Yazar ByySeko

    Anonim
    Tüm modemlerin yazılım geliştirme programlama dalında uzmanlık yapmaktayım. Bu bloğumuzda modem şifre değiştirme alanında internet kullanıcılarına yardım vermekteyiz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir